آخرین پروژه های انجام شده
خدمات صنعتی
خدمات علمی درخواست انجام پروژه شما
نام: ایمیل: تلفن: عنوان/ توضیحات / جزییات پروژه:
گفتگوی آنلاین از طریق تلگرام

اخبار

به گزارش روابط عمومی؛ ششمین کنفرانس بین المللی نانوساختارها (ICNS6) با تلاش دانشگاه صنعتی شریف و با حضور اساتید و دانشمندان برجسته دنیای علم از کشورهایی چون؛ آمریکا، اسپانیا، آلمان، استرالیا، انگلیس در روزهای 17الی20 اسفند سال جاری در جزیره‌ی کیش برگزار می‌گردد.
بنا بر این گزارش؛ ستاد ویژه توسعه فناوری نانو ریاست جمهوری افراد و نهادهای فعال فناوری نانو را همه ساله ارزیابی و از برگزیدگان آن تقدیر به عمل می آورد. امسال نیز برگزیدگان دهمین جشنواره برترین های فناوری نانو براساس فعالیت ها و دستاوردهای سال 1393 در بخش های 5 موسسه پژوهشی و دانشگاه برتر،10 محقق برتر،3 محقق فناور برتر، یک محقق جوان برتر، 3 آزمایشگاه برتر معرفی خواهند شد.
مراسم معرفی برگزیدگان دهمین جشنواره برترین های فناوری نانو با توجه به گردهمایی متخصصان فعال حوزه فناوری نانوی کشور در ششمین کنفرانس بین المللی نانو ساختارهای کیش، همزمان با این رویداد و در مراسم افتتاحیه آن برگزار خواهد شد.
خاطرنشان می شود؛ ‎دانشگاه شریف به منظور فراهم آوردن فرصتی مناسب برای معرفی پیشرفت های جدید محققان کشور، ‏بررسی چالش های پیشرو در عرصه نانوساختارها و تقویت همکاری بین محققان ایرانی و ‏خارجی در زمینه فناوری نانو این کنفرانس را برگزار می کند.
شایان ذکر است، سخنرانان حاضر در این کنفرانس از برجسته ترین محققان و دانشمندان در حوزه فناوری نانو در دنیا می باشند.